10 van 10
Alles wissen

IBM elektronica

IBM 16GB PC3L-10600

IBM 16GB PC3L-10600

220,89
IBM eServicePac Post Warranty x370

IBM eServicePac Post Warranty x370

1 810,89
Lenovo 13P0946 garantie- en supportuitbreiding

Lenovo 13P0946 garantie- en supportuitbreiding

949,- 939,-
IBM 13 m LC/LC Fibre Channel Cable Glasvezel kabel

IBM 13 m LC/LC Fibre Channel Cable Glasvezel kabel

115,89
Lenovo 90Y9433 Glasvezel kabel 5 m SFP+ Zwart

Lenovo 90Y9433 Glasvezel kabel 5 m SFP+ Zwart

86,89
IBM DPI 32A cord (IEC 309 P+N+G) electriciteitssnoer 4,3 m

IBM DPI 32A cord (IEC 309 P+N+G) electriciteitssnoer 4,3 m

215,89
IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC Glasvezel kabel

IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC Glasvezel kabel

34,95
IBM eXFlash 200GB DDR3 flashgeheugen MLC

IBM eXFlash 200GB DDR3 flashgeheugen MLC

134,89
Zwarte IBM Lexmark 4230 Black Nylon Ribbon

Zwarte IBM Lexmark 4230 Black Nylon Ribbon

131,05
IBM LC-LC, 5m Glasvezel kabel

IBM LC-LC, 5m Glasvezel kabel

60,89