17 van 17
Alles wissen

IBM elektronica

Laptop netvoeding IBM 00HM613 45 W 20 V/DC 2.25 A

Laptop netvoeding IBM 00HM613 45 W 20 V/DC 2.25 A

52,99
Laptop netvoeding IBM 45N0458 65 W 20 V/DC 3.25 A

Laptop netvoeding IBM 45N0458 65 W 20 V/DC 3.25 A

58,99 54,04
IBM 13 m LC/LC Fibre Channel Cable 13m Glasvezel kabel

IBM 13 m LC/LC Fibre Channel Cable 13m Glasvezel kabel

150,89
IBM e-ServicePac On-Site Repair 3 year 7x24x4 PC 833 F/ X3850

IBM e-ServicePac On-Site Repair 3 year 7x24x4 PC 833 F/ X3850

2 154,89
Lenovo 13P0946 garantie- en supportuitbreiding

Lenovo 13P0946 garantie- en supportuitbreiding

899,89
IBM eXFlash 200GB DDR3 MLC flashgeheugen

IBM eXFlash 200GB DDR3 MLC flashgeheugen

241,89
IBM eServicePac Post Warranty x370

IBM eServicePac Post Warranty x370

1 849,89
Zwarte IBM 45N2240

Zwarte IBM 45N2240

61,89
Grijze IBM DS3512

Grijze IBM DS3512

875,89
45U3891 IBM IP6500 RIBBON NYLON BLACK

45U3891 IBM IP6500 RIBBON NYLON BLACK

81,50
IBM 81Y4484 softwarelicentie & -uitbreiding

IBM 81Y4484 softwarelicentie & -uitbreiding

19,76
IBM DPI 32A cord (IEC 309 P+N+G) electriciteitssnoer 4,3 m

IBM DPI 32A cord (IEC 309 P+N+G) electriciteitssnoer 4,3 m

346,89
IBM 90Y9430 - Netwerkkabel - SFP+ - 3 m - Zwart

IBM 90Y9430 - Netwerkkabel - SFP+ - 3 m - Zwart

79,89
45U3895 IBM IP6500 RIBBON (4) NYL BLK HC

45U3895 IBM IP6500 RIBBON (4) NYL BLK HC

405,-
1053685 IBM 4247-003 NYLON RIBBON BLACK

1053685 IBM 4247-003 NYLON RIBBON BLACK

52,95
IBM LC-LC, 5m Glasvezel kabel

IBM LC-LC, 5m Glasvezel kabel

66,89
IBM ServeRAID M5100 Series 512MB Flash/RAID 5 Upgrade RAID controller

IBM ServeRAID M5100 Series 512MB Flash/RAID 5 Upgrade RAID controller

219,89