14 van 14
Alles wissen

Origin Storage elektronica

Origin Storage DELL512D64D31333 geheugenmodule 4 GB 1 x 4 GB DDR3 1333 MHz

Origin Storage DELL512D64D31333 geheugenmodule 4 GB 1 x 4 GB DDR3 1333 MHz

33,95 32,95
Groene Origin Storage 10M LC/SC 10GB LSZH DUPLEX Glasvezel kabel Turkoois

Groene Origin Storage 10M LC/SC 10GB LSZH DUPLEX Glasvezel kabel Turkoois

44,-
Origin Storage 16GB DDR4 2400MHz 16GB DDR4 2400MHz geheugenmodule - [OM16G42400SO2RX8NE12]

Origin Storage 16GB DDR4 2400MHz 16GB DDR4 2400MHz geheugenmodule - [OM16G42400SO2RX8NE12]

90,95
Origin Storage CPQ-1200SAS/10-S8 interne harde schijf 3.5'' 1200 GB SAS

Origin Storage CPQ-1200SAS/10-S8 interne harde schijf 3.5'' 1200 GB SAS

329,-
Origin Storage SATA/USB2.0 Grijs

Origin Storage SATA/USB2.0 Grijs

28,22
Origin Storage 85607 Glasvezel kabel 5 m LSZH OS2 LC Geel

Origin Storage 85607 Glasvezel kabel 5 m LSZH OS2 LC Geel

42,45
Origin Storage OM8G31600U2RX8NE135 geheugenmodule 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz

Origin Storage OM8G31600U2RX8NE135 geheugenmodule 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz

46,95
Groene Origin Storage Origin Memory 16GB DDR3 1600MHz RDIMM LV geheugenmodule 1 x 16 GB ECC

Groene Origin Storage Origin Memory 16GB DDR3 1600MHz RDIMM LV geheugenmodule 1 x 16 GB ECC

28,10
Origin Storage DELL-2000NLS/7-S11 interne harde schijf 3.5'' 2000 GB NL-SAS

Origin Storage DELL-2000NLS/7-S11 interne harde schijf 3.5'' 2000 GB NL-SAS

256,49
Origin Storage DELL-600SAS/15-S11 interne harde schijf 3.5'' 600 GB SAS

Origin Storage DELL-600SAS/15-S11 interne harde schijf 3.5'' 600 GB SAS

479,49
Origin Storage OM32G42666R2RX4E12 geheugenmodule 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz ECC

Origin Storage OM32G42666R2RX4E12 geheugenmodule 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2666 MHz ECC

259,- 198,95
Origin Storage CPQ-146SAS/15-BWCRC interne harde schijf 3.5'' 300 GB SAS

Origin Storage CPQ-146SAS/15-BWCRC interne harde schijf 3.5'' 300 GB SAS

277,74 209,-
Origin Storage Origin memory module 4GB DDR4-2666 SODIMM EQV 4VN05ET#AC3 geheugenmodule 1 x 4 GB 2666 MHz

Origin Storage Origin memory module 4GB DDR4-2666 SODIMM EQV 4VN05ET#AC3 geheugenmodule 1 x 4 GB 2666 MHz

59,-
Origin Storage Origin 4 GB DDR4 2133 MHz EQV to N0H86AA geheugenmodule 1 x 4 GB

Origin Storage Origin 4 GB DDR4 2133 MHz EQV to N0H86AA geheugenmodule 1 x 4 GB

49,-