28 van 236
Glasvezel
Merk
Alles wissen

Gele Glasvezel

Gele Equip LC/LС 9/125μm 2.0m 2m LC LC Geel Glasvezel kabel

Gele Equip LC/LС 9/125μm 2.0m 2m LC LC Geel Glasvezel kabel

12,95
Gele ACT 50 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7950

Gele ACT 50 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7950

41,95
Gele ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7902

Gele ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7902

15,21
Gele ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7910

Gele ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7910

15,21
Gele ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8902

Gele ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8902

15,95
Advanced Cable Technology MTRJ-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel (RL9110)

Advanced Cable Technology MTRJ-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel (RL9110)

26,95
Naturelkleurige ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren RL8802

Naturelkleurige ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren RL8802

14,10
Gele ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8920

Gele ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8920

25,95 24,95
Advanced Cable Technology ACT RL9991 1m LC LC OS2 Geel, Blauw, Wit Glasvezel kabel

Advanced Cable Technology ACT RL9991 1m LC LC OS2 Geel, Blauw, Wit Glasvezel kabel

9,95
Gele Advanced Cable Technology ACT 0,25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Gele Advanced Cable Technology ACT 0,25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

11,99
Advanced Cable Technology ACT RL9990 0.5m LC LC OS2 Geel, Blauw, Wit Glasvezel kabel

Advanced Cable Technology ACT RL9990 0.5m LC LC OS2 Geel, Blauw, Wit Glasvezel kabel

9,26
Equip LC/ST 9/125μm 3.0m Glasvezel kabel 3 m OS2 Geel

Equip LC/ST 9/125μm 3.0m Glasvezel kabel 3 m OS2 Geel

11,95
Equip SC/SC 9/125μm 5.0m Glasvezel kabel 5 m OS2 Geel

Equip SC/SC 9/125μm 5.0m Glasvezel kabel 5 m OS2 Geel

12,95
Equip LC/ST 9/125μm 2.0m Glasvezel kabel 2 m OS2 Geel

Equip LC/ST 9/125μm 2.0m Glasvezel kabel 2 m OS2 Geel

10,95
Gele Equip 253333 FO Duplex Jumper SC/SC 9/125? 3,0m, yellow, LSOH

Gele Equip 253333 FO Duplex Jumper SC/SC 9/125? 3,0m, yellow, LSOH

12,95
Equip ST/ST 9/125μm 3.0m Glasvezel kabel 3 m OS2 Geel

Equip ST/ST 9/125μm 3.0m Glasvezel kabel 3 m OS2 Geel

12,95
Equip SC/ST 9/125μm 3.0m Glasvezel kabel 3 m OS2 Geel

Equip SC/ST 9/125μm 3.0m Glasvezel kabel 3 m OS2 Geel

12,95
Equip SC/ST 9/125μm 5.0m Glasvezel kabel 5 m OS2 Geel

Equip SC/ST 9/125μm 5.0m Glasvezel kabel 5 m OS2 Geel

12,95
Equip ST/ST 9/125μm 2.0m Glasvezel kabel 2 m OS2 Geel

Equip ST/ST 9/125μm 2.0m Glasvezel kabel 2 m OS2 Geel

7,95
Equip LC/ST 9/125μm 1.0m Glasvezel kabel 1 m OS2 Geel

Equip LC/ST 9/125μm 1.0m Glasvezel kabel 1 m OS2 Geel

10,95
Equip LC/SС 9/125μm 2.0m Glasvezel kabel 2 m OS2 SC Geel

Equip LC/SС 9/125μm 2.0m Glasvezel kabel 2 m OS2 SC Geel

10,95
Transparante ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8915

Transparante ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8915

21,95
Naturelkleurige ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren RL8810

Naturelkleurige ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren RL8810

14,10
Equip LC/SС 9/125μm 1.0m Glasvezel kabel 1 m OS2 SC Geel

Equip LC/SС 9/125μm 1.0m Glasvezel kabel 1 m OS2 SC Geel

10,95
Gele Equip 254431 FO Duplex Jumper LC 09/125?, 1,0m, yellow, LSOH

Gele Equip 254431 FO Duplex Jumper LC 09/125?, 1,0m, yellow, LSOH

11,95
Equip SC/SC 9/125μm 10m Glasvezel kabel OS2 Geel

Equip SC/SC 9/125μm 10m Glasvezel kabel OS2 Geel

14,95
Equip LC/SС 9/125μm 10m Glasvezel kabel OS2 SC Geel

Equip LC/SС 9/125μm 10m Glasvezel kabel OS2 SC Geel

13,95
Equip LC/ST 9/125μm 10m Glasvezel kabel OS2 Geel

Equip LC/ST 9/125μm 10m Glasvezel kabel OS2 Geel

14,95