25 van 25
Glasvezel
Merk
Alles wissen

Witte Glasvezel

ASSMANN Electronic LC to SC, Multimode, OM4, 50/125 µ, Duplex, 2m (DK-2532-02-4)

ASSMANN Electronic LC to SC, Multimode, OM4, 50/125 µ, Duplex, 2m (DK-2532-02-4)

10,95 9,95
Advanced Cable Technology ACT RL9991 1m LC LC OS2 Geel, Blauw, Wit Glasvezel kabel

Advanced Cable Technology ACT RL9991 1m LC LC OS2 Geel, Blauw, Wit Glasvezel kabel

9,95
Advanced Cable Technology ACT RL9990 0.5m LC LC OS2 Geel, Blauw, Wit Glasvezel kabel

Advanced Cable Technology ACT RL9990 0.5m LC LC OS2 Geel, Blauw, Wit Glasvezel kabel

9,26
Rode ACT RL8925 Glasvezel kabel 25 m OS2 2x LC 2x SC Yellow,Black,Blue,Red,White

Rode ACT RL8925 Glasvezel kabel 25 m OS2 2x LC 2x SC Yellow,Black,Blue,Red,White

30,95
ACT RL8815 15m 2x SC/APC 2x LC/PC Blauw, Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel

ACT RL8815 15m 2x SC/APC 2x LC/PC Blauw, Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel

24,95
ACT RL8820 20m 2x SC/APC 2x LC/PC Blauw, Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel

ACT RL8820 20m 2x SC/APC 2x LC/PC Blauw, Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel

27,95
ACT RL8907 7m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Zwart, Blauw, Rood, Wit Glasvezel kabel

ACT RL8907 7m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Zwart, Blauw, Rood, Wit Glasvezel kabel

17,95
Paarse ACT RL9680 Glasvezel kabel 1 m OM3 LC Black,Blue,Brown,Green,Grey,Orange,Pink,Red,Turquoise,Violet,White,Yellow

Paarse ACT RL9680 Glasvezel kabel 1 m OM3 LC Black,Blue,Brown,Green,Grey,Orange,Pink,Red,Turquoise,Violet,White,Yellow

28,95
Rode ACT RL7602 Glasvezel kabel 2 m OM3 2x LC 2x ST Blue,Black,Red,White,Yellow

Rode ACT RL7602 Glasvezel kabel 2 m OM3 2x LC 2x ST Blue,Black,Red,White,Yellow

14,54
Blauwe ACT RL5204 Glasvezel kabel 40 m OM3 2x LC 2x SC Blue,Black,Grey,White,Yellow

Blauwe ACT RL5204 Glasvezel kabel 40 m OM3 2x LC 2x SC Blue,Black,Grey,White,Yellow

73,95
Gele ACT Glasvezel Patchkabel Duplex - LC APC8/LC APC8 9/125µm OS2

Gele ACT Glasvezel Patchkabel Duplex - LC APC8/LC APC8 9/125µm OS2

18,95
Blauwe ACT Glasvezel Patchkabel Duplex Uniboot - LC/LC 50/125µm OM3

Blauwe ACT Glasvezel Patchkabel Duplex Uniboot - LC/LC 50/125µm OM3

16,66
Groene ACT RL2803 Glasvezel kabel 3 m OS2 LC/APC LC/UPC Geel

Groene ACT RL2803 Glasvezel kabel 3 m OS2 LC/APC LC/UPC Geel

17,95
Paarse ACT RL3780 Glasvezel kabel 1 m OM4 LC Black,Blue,Brown,Green,Grey,Orange,Pink,Red,Turquoise,Violet,White,Yellow

Paarse ACT RL3780 Glasvezel kabel 1 m OM4 LC Black,Blue,Brown,Green,Grey,Orange,Pink,Red,Turquoise,Violet,White,Yellow

34,95
Blauwe ACT RL5105 Glasvezel kabel 50 m OM3 2x LC Blue,Grey,White,Yellow

Blauwe ACT RL5105 Glasvezel kabel 50 m OM3 2x LC Blue,Grey,White,Yellow

86,95
ACT RL3207 7m 2x E2000 (APC) LC/UPC Blauw, Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel

ACT RL3207 7m 2x E2000 (APC) LC/UPC Blauw, Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel

57,95
Blauwe ACT RL5404 Glasvezel kabel 40 m OS2 2x LC Yellow,Blue,White

Blauwe ACT RL5404 Glasvezel kabel 40 m OS2 2x LC Yellow,Blue,White

50,95
Blauwe ACT RL5104 Glasvezel kabel 40 m OM3 2x LC Blue,Grey,White,Yellow

Blauwe ACT RL5104 Glasvezel kabel 40 m OM3 2x LC Blue,Grey,White,Yellow

74,95
Blauwe ACT Glasvezel Patchkabel Duplex Uniboot + Extractor - LC/LC 50/125µm OM3

Blauwe ACT Glasvezel Patchkabel Duplex Uniboot + Extractor - LC/LC 50/125µm OM3

21,95
Blauwe ACT RL6205 Glasvezel kabel 5 m OS2 2x LC Yellow,Blue,White

Blauwe ACT RL6205 Glasvezel kabel 5 m OS2 2x LC Yellow,Blue,White

20,95
Blauwe ACT RL6302 Glasvezel kabel 2 m OM3 2x LC Blue,White

Blauwe ACT RL6302 Glasvezel kabel 2 m OM3 2x LC Blue,White

17,95
Rode ACT RL5205 Glasvezel kabel 50 m OM3 2x LC 2x SC Blue,Black,Red,White,Yellow

Rode ACT RL5205 Glasvezel kabel 50 m OM3 2x LC 2x SC Blue,Black,Red,White,Yellow

85,95
Blauwe ACT RL6301 Glasvezel kabel 1 m OM3 2x LC Blue,White

Blauwe ACT RL6301 Glasvezel kabel 1 m OM3 2x LC Blue,White

17,95
Blauwe ACT RL6101 Glasvezel kabel 1 m OM3 2x LC Blue,White

Blauwe ACT RL6101 Glasvezel kabel 1 m OM3 2x LC Blue,White

17,95
ACT RL8850 50m 2x SC/APC 2x LC/PC Blauw, Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel

ACT RL8850 50m 2x SC/APC 2x LC/PC Blauw, Groen, Wit, Geel Glasvezel kabel

45,95