28 van 834
Glasvezel
Merk
Alles wissen

Act Glasvezel

Blauwe Advanced Cable Technology 3m 50/125µm OM4 3m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Blauwe Advanced Cable Technology 3m 50/125µm OM4 3m LC LC Blauw Glasvezel kabel

14,68
Gele ACT 50 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7950

Gele ACT 50 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7950

41,95
Oranje ACT 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7501

Oranje ACT 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7501

14,95
Oranje ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7515

Oranje ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7515

25,95
Oranje ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8020

Oranje ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8020

27,95
Oranje ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8503

Oranje ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8503

14,40
Blauwe ACT 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8601

Blauwe ACT 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8601

15,95
Oranje ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren RL9515

Oranje ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren RL9515

14,24
Blauwe ACT 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8602

Blauwe ACT 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8602

16,95
Oranje ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7505

Oranje ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7505

17,95
Gele ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7902

Gele ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7902

15,21
Oranje ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8505

Oranje ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8505

14,40
Gele ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7910

Gele ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7910

15,21
Oranje ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren RL9510

Oranje ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren RL9510

14,24
Blauwe ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8603

Blauwe ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8603

17,95
Oranje ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7510

Oranje ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7510

21,95
Gele ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8902

Gele ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8902

15,95
Oranje ACT 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8005

Oranje ACT 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8005

17,95
Advanced Cable Technology MTRJ-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel (RL9110)

Advanced Cable Technology MTRJ-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel (RL9110)

26,95
Oranje ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7020

Oranje ACT 20 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7020

29,95
Naturelkleurige ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren RL8802

Naturelkleurige ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren RL8802

14,10
Oranje ACT 50 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren RL2550

Oranje ACT 50 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren RL2550

55,95
Naturelkleurige ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren RL8801

Naturelkleurige ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren RL8801

16,95
Gele ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8920

Gele ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8920

25,95 24,95
Oranje ACT 25 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren RL9025

Oranje ACT 25 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren RL9025

33,95
Naturelkleurige ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8730

Naturelkleurige ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8730

60,95
Blauwe ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8630

Blauwe ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8630

44,95
Blauwe ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren RL9620

Blauwe ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren RL9620

33,09