3 van 3
Glasvezel
Merk
Alles wissen

Advanced Cable Technology Glasvezel

Gele Advanced Cable Technology ACT 0,25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Gele Advanced Cable Technology ACT 0,25 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

11,99
Advanced Cable Technology ACT LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 0,25 meter

Advanced Cable Technology ACT LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 0,25 meter

14,68
Blauwe Advanced Cable Technology ACT LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 0,25 meter

Blauwe Advanced Cable Technology ACT LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 0,25 meter

14,95