27 van 27
Glasvezel
Merk
Alles wissen

Assmann Glasvezel

ASSMANN Electronic LC to SC, Multimode, OM4, 50/125 µ, Duplex, 2m (DK-2532-02-4)

ASSMANN Electronic LC to SC, Multimode, OM4, 50/125 µ, Duplex, 2m (DK-2532-02-4)

10,95 9,95
Digitus DK-2922-02 Glasvezel kabel 2 m SC Geel

Digitus DK-2922-02 Glasvezel kabel 2 m SC Geel

9,95
Oranje Digitus DK-2522-01 Glasvezel kabel 1 m OM2 SC Grey,Orange

Oranje Digitus DK-2522-01 Glasvezel kabel 1 m OM2 SC Grey,Orange

8,95
Digitus DK-2531-02 Glasvezel kabel 2 m OM2 LC ST Oranje

Digitus DK-2531-02 Glasvezel kabel 2 m OM2 LC ST Oranje

9,95
Digitus DK-2922-01 Glasvezel kabel 1 m SC Geel

Digitus DK-2922-01 Glasvezel kabel 1 m SC Geel

8,95 7,95
Digitus DK-2522-02/3 Glasvezel kabel 2 m SC Blauw

Digitus DK-2522-02/3 Glasvezel kabel 2 m SC Blauw

10,95 8,95
Digitus DK-2522-03/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x SC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 3.00 m

Digitus DK-2522-03/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x SC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 3.00 m

9,95 8,95
Turquoise Digitus DK-2531-01/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x ST-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 1.00 m

Turquoise Digitus DK-2531-01/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x ST-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 1.00 m

8,95 7,95
Digitus DK-2522-03-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x SC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m

Digitus DK-2522-03-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x SC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m

12,95 9,95
Digitus DK-2532-03/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 3.00 m

Digitus DK-2532-03/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 3.00 m

9,95
Digitus DK-2532-02 Glasvezel kabel 2 m LC SC

Digitus DK-2532-02 Glasvezel kabel 2 m LC SC

9,95 8,95
Digitus DK-2932-01 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x SC-stekker] 9/125 µ Singlemode OS2 1.00 m

Digitus DK-2932-01 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x SC-stekker] 9/125 µ Singlemode OS2 1.00 m

8,95 7,95
Digitus DK-2533-05/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 5.00 m

Digitus DK-2533-05/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 5.00 m

10,93 10,38
Digitus DK-2531-01 Glasvezel kabel 1 m OM2 LC ST Oranje

Digitus DK-2531-01 Glasvezel kabel 1 m OM2 LC ST Oranje

8,95
Oranje Digitus DK-2522-01/3 Glasvezel kabel 1 m SC Multi kleuren

Oranje Digitus DK-2522-01/3 Glasvezel kabel 1 m SC Multi kleuren

9,95 7,95
Digitus DK-2533-07-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 7.00 m

Digitus DK-2533-07-4 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM4 7.00 m

15,95
Turquoise Digitus DK-2533-10/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 10.00 m

Turquoise Digitus DK-2533-10/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 10.00 m

13,95 12,95
Blauwe DIGITUS LWL Patchkabel LC -> ST 5.00m Multimode Duplex OM3

Blauwe DIGITUS LWL Patchkabel LC -> ST 5.00m Multimode Duplex OM3

11,95
Digitus DK-2531-10/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x ST-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 10.00 m

Digitus DK-2531-10/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x ST-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 10.00 m

13,95 10,95
Digitus DK-292SCA3LC-02 Glasvezel kabel 2 m OS1 SC/APC LC/PC Geel

Digitus DK-292SCA3LC-02 Glasvezel kabel 2 m OS1 SC/APC LC/PC Geel

12,95 11,95
Digitus DK-2932-03 Glasvezel kabel 3 m LC SC Geel

Digitus DK-2932-03 Glasvezel kabel 3 m LC SC Geel

9,95 7,95
Digitus AL-9E2000LC-02I Glasvezel Aansluitkabel [1x E2000/APC 8°-stekker - 1x LC-stekker] 9/125 µ Singlemode OS2 2.00 m

Digitus AL-9E2000LC-02I Glasvezel Aansluitkabel [1x E2000/APC 8°-stekker - 1x LC-stekker] 9/125 µ Singlemode OS2 2.00 m

52,49
ASSMANN Electronic DK-2533-07-5 Glasvezel kabel 7 m OM2 LC Groen

ASSMANN Electronic DK-2533-07-5 Glasvezel kabel 7 m OM2 LC Groen

17,95 14,95
Turquoise Digitus DK-2533-01/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 1.00 m

Turquoise Digitus DK-2533-01/3 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125 µ Multimode OM3 1.00 m

9,95 7,95
Digitus DK-2933-01 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 9/125 µ Singlemode OS2 1.00 m

Digitus DK-2933-01 Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 9/125 µ Singlemode OS2 1.00 m

8,01 7,61
Digitus DK-2933-02 Glasvezel kabel 2 m LC Geel

Digitus DK-2933-02 Glasvezel kabel 2 m LC Geel

8,95
ASSMANN Electronic DN-81223 Glasvezel kabel 3 m SFP+ Zwart

ASSMANN Electronic DN-81223 Glasvezel kabel 3 m SFP+ Zwart

24,29 21,86