4 van 4
Glasvezel
Merk
Alles wissen

Goobay Glasvezel

Goobay 96141 Glasvezel kabel 1 m LC SC Oranje

Goobay 96141 Glasvezel kabel 1 m LC SC Oranje

4,95 3,95
Goobay AVK 221-1000 10.0m Glasvezel kabel 10 m toslink Zilver

Goobay AVK 221-1000 10.0m Glasvezel kabel 10 m toslink Zilver

16,99
Goobay LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 0,50 meter

Goobay LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 0,50 meter

4,95
Groene Goobay LC-ST OM3 Glasvezel kabel 2 m Turkoois

Groene Goobay LC-ST OM3 Glasvezel kabel 2 m Turkoois

6,95