6 van 6
Glasvezel
Merk
Alles wissen

Intronics Glasvezel

Oranje ACT 1,5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7051

Oranje ACT 1,5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7051

14,34
Oranje ACT 1,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7551

Oranje ACT 1,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren RL7551

19,95
Intronics Fiber optic ST-ST simplex adapter

Intronics Fiber optic ST-ST simplex adapter

4,16
Intronics Schoonmaakstaafjes voor glasvezelconnectoren - [EA9904]

Intronics Schoonmaakstaafjes voor glasvezelconnectoren - [EA9904]

16,95
ACT EA9901 Glasvezel Schoonmaaktape

ACT EA9901 Glasvezel Schoonmaaktape

115,95
Intronics Schoonmaakstaafjes voor glasvezelconnectoren - [EA9905]

Intronics Schoonmaakstaafjes voor glasvezelconnectoren - [EA9905]

16,95