28 van 1 185
Alles wissen

ACT Kabels

Blauwe Advanced Cable Technology Intronics IB5651 - Netwerkkabel - RJ45 - 1.5 m - Blauw

Blauwe Advanced Cable Technology Intronics IB5651 - Netwerkkabel - RJ45 - 1.5 m - Blauw

4,95
Advanced Cable Technology Zwarte 5 meter UTP CAT5E patchkabel cross met RJ45 connectoren (IB6105)

Advanced Cable Technology Zwarte 5 meter UTP CAT5E patchkabel cross met RJ45 connectoren (IB6105)

5,99 4,49
Advanced Cable Technology SC-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel (RL3005)

Advanced Cable Technology SC-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel (RL3005)

16,95
Advanced Cable Technology Modulaire connector voor ronde kabel met litze aders in zakje 25 stuks (TD106R)

Advanced Cable Technology Modulaire connector voor ronde kabel met litze aders in zakje 25 stuks (TD106R)

5,99
Gele Advanced Cable Technology Intronics - HDMI naar DVI-D kabel - 2 m - Zwart

Gele Advanced Cable Technology Intronics - HDMI naar DVI-D kabel - 2 m - Zwart

18,95
Zwarte Advanced Cable Technology Fb6901 1m Zwart netwerkkabel

Zwarte Advanced Cable Technology Fb6901 1m Zwart netwerkkabel

8,95
Blauwe ACT Advanced Cable Technology CAT6A UTP 5m

Blauwe ACT Advanced Cable Technology CAT6A UTP 5m

13,95
Advanced Cable Technology IB2220 - CAT6A UTP patchkabel snagless, 50µ, 500 MHz, bruin (IB2220)

Advanced Cable Technology IB2220 - CAT6A UTP patchkabel snagless, 50µ, 500 MHz, bruin (IB2220)

28,95
Naturelkleurige ACT 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8702

Naturelkleurige ACT 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren RL8702

20,90 16,95
Rode Advanced Cable Technology Fb6520 20m Rood netwerkkabel

Rode Advanced Cable Technology Fb6520 20m Rood netwerkkabel

34,92
Zwarte Advanced Cable Technology ACT USB 2.0 aansluitkabel USB mini A male - USB B male USB-kabel

Zwarte Advanced Cable Technology ACT USB 2.0 aansluitkabel USB mini A male - USB B male USB-kabel

5,95
Advanced Cable Technology CAT6A SSTP PiMF patchkabel snagless, 5m, blauw (FB6605)

Advanced Cable Technology CAT6A SSTP PiMF patchkabel snagless, 5m, blauw (FB6605)

16,95
Zwarte Advanced Cable Technology AP1003 DVI-A VGA Zwart kabeladapter/verloopstukje

Zwarte Advanced Cable Technology AP1003 DVI-A VGA Zwart kabeladapter/verloopstukje

5,95
Gele ACT Advanced Cable Technology RJ-45/RJ-45, Cat.6a, 1.5m

Gele ACT Advanced Cable Technology RJ-45/RJ-45, Cat.6a, 1.5m

9,95
Advanced Cable Technology IB2210 - CAT6A UTP patchkabel snagless, 50µ, 500 MHz, bruin (IB2210)

Advanced Cable Technology IB2210 - CAT6A UTP patchkabel snagless, 50µ, 500 MHz, bruin (IB2210)

20,88
Groene ACT Advanced Cable Technology CAT6A UTP 3m

Groene ACT Advanced Cable Technology CAT6A UTP 3m

10,95
Oranje ACT Advanced Cable Technology netwerkkabels CAT6A UTP 2m

Oranje ACT Advanced Cable Technology netwerkkabels CAT6A UTP 2m

8,95
ECON-LINE Advanced Cable Technology netwerkkabels RJ-45/RJ-45, Cat.6a, 3.0m

ECON-LINE Advanced Cable Technology netwerkkabels RJ-45/RJ-45, Cat.6a, 3.0m

12,95
Advanced Cable Technology CAT6A SSTP PiMF patchkabel snagless, 3m, blauw (FB6603)

Advanced Cable Technology CAT6A SSTP PiMF patchkabel snagless, 3m, blauw (FB6603)

12,95
Advanced Cable Technology Purple 1 metre LSZH SFTP CAT6A patch cable snagless with RJ45 connecto (FB8701)

Advanced Cable Technology Purple 1 metre LSZH SFTP CAT6A patch cable snagless with RJ45 connecto (FB8701)

9,95
ACT USB 3.1 gen 1 (USB 3.0) USB 3.0 micro A male 0.5 m

ACT USB 3.1 gen 1 (USB 3.0) USB 3.0 micro A male 0.5 m

11,90
Advanced Cable Technology ACT 0.5m, 2xHDMI 0.5m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Zwart HDMI kabel

Advanced Cable Technology ACT 0.5m, 2xHDMI 0.5m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Zwart HDMI kabel

5,95
Blauwe ACT Advanced Cable Technology 1m Cat6a SSTP

Blauwe ACT Advanced Cable Technology 1m Cat6a SSTP

9,95
Zwarte Advanced Cable Technology Intronics - HDMI naar DVI-D kabel - 10 m - Zwart

Zwarte Advanced Cable Technology Intronics - HDMI naar DVI-D kabel - 10 m - Zwart

98,95
Roze ACT Advanced Cable Technology CAT6A UTP 3m

Roze ACT Advanced Cable Technology CAT6A UTP 3m

10,95
Advanced Cable Technology ACT RJ-45/RJ-45, Cat.6a, 0.5m netwerkkabel 0,5 m Geel

Advanced Cable Technology ACT RJ-45/RJ-45, Cat.6a, 0.5m netwerkkabel 0,5 m Geel

7,95
Gouden Advanced Cable Technology ACT AP1002 DVI-A VGA Zwart, Goud kabeladapter/verloopstukje

Gouden Advanced Cable Technology ACT AP1002 DVI-A VGA Zwart, Goud kabeladapter/verloopstukje

5,95
Naturelkleurige ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren RL9000

Naturelkleurige ACT 0,5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren RL9000

13,95