28 van 183
Alles wissen

Value Kabels

Zwarte Value 12.99.1140 USB A HDMI Zwart kabeladapter/verloopstukje

Zwarte Value 12.99.1140 USB A HDMI Zwart kabeladapter/verloopstukje

55,89
Rode Value UTP Patchkabel, Cat. 6, rood 1,0m

Rode Value UTP Patchkabel, Cat. 6, rood 1,0m

7,95
Zwarte 4-poorts USB autolader met Smart IC - 9,6A

Zwarte 4-poorts USB autolader met Smart IC - 9,6A

34,89
Value 12991111 30m USB A USB A Mannelijk Vrouwelijk Zwart USB-kabel

Value 12991111 30m USB A USB A Mannelijk Vrouwelijk Zwart USB-kabel

49,89
Roline Value 11.99.5638 1.5m DisplayPort Mini DisplayPort Zwart DisplayPort kabel

Roline Value 11.99.5638 1.5m DisplayPort Mini DisplayPort Zwart DisplayPort kabel

14,06
Value UTP Patchkabel, Cat. 6, groen 2,0m

Value UTP Patchkabel, Cat. 6, groen 2,0m

8,50
Value UTP Patchkabel, Cat. 6, rood 3,0m

Value UTP Patchkabel, Cat. 6, rood 3,0m

9,-
Value UTP Patchkabel, Cat. 6, rood 2,0m

Value UTP Patchkabel, Cat. 6, rood 2,0m

8,50
Paarse Value Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/SC, OM4, purple 10 m Glasvezel kabel violet

Paarse Value Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/SC, OM4, purple 10 m Glasvezel kabel violet

35,89
Kabeldirect Value Mini DisplayPort naar DisplayPort kabel - DP1.1 / zwart - 3 meter

Kabeldirect Value Mini DisplayPort naar DisplayPort kabel - DP1.1 / zwart - 3 meter

15,49
Zwarte Value monitorkabel DVI (18+1) / HDMI M/M 3,0m

Zwarte Value monitorkabel DVI (18+1) / HDMI M/M 3,0m

11,49
Kabeldirect Value Mini DisplayPort naar DisplayPort kabel - DP1.1 / zwart - 2 meter

Kabeldirect Value Mini DisplayPort naar DisplayPort kabel - DP1.1 / zwart - 2 meter

14,49
Witte Value USB 3.0 kabel, type A-B 0,8m

Witte Value USB 3.0 kabel, type A-B 0,8m

8,50
Zwarte Valueline Value DisplayPort Kabel DP Male - DVI (24+1) Male 3,0m

Zwarte Valueline Value DisplayPort Kabel DP Male - DVI (24+1) Male 3,0m

19,49
Zwarte Kabeldirect Value HDMI-DVI Adapter, HDMI Female / DVI-D Male

Zwarte Kabeldirect Value HDMI-DVI Adapter, HDMI Female / DVI-D Male

11,49
Value 11.99.5796 video kabel adapter 2 m Mini DisplayPort Zwart

Value 11.99.5796 video kabel adapter 2 m Mini DisplayPort Zwart

31,49
Witte Value USB 2.0 kabel, type A - 5-Pin Mini 0,8m

Witte Value USB 2.0 kabel, type A - 5-Pin Mini 0,8m

6,99
Paarse Value 21.99.8771 Glasvezel kabel 1 m SC ST violet

Paarse Value 21.99.8771 Glasvezel kabel 1 m SC ST violet

15,02
Value Rotronic DVI (18+1)/HDMI 5m DVI-D Zwart

Value Rotronic DVI (18+1)/HDMI 5m DVI-D Zwart

14,95
Zwarte Speedlink Value HDMI-VGA Adapter, HDMI Male / VGA Female

Zwarte Speedlink Value HDMI-VGA Adapter, HDMI Male / VGA Female

21,43
Value UTP Patchkabel, Cat. 6, groen 5,0m

Value UTP Patchkabel, Cat. 6, groen 5,0m

10,15
Zwarte Value Subwoofer/Tulp mono audio verlengkabel - 5 meter

Zwarte Value Subwoofer/Tulp mono audio verlengkabel - 5 meter

7,43
Zwarte Kabeldirect Value Subwoofer/Tulp mono audio kabel - 5 meter

Zwarte Kabeldirect Value Subwoofer/Tulp mono audio kabel - 5 meter

6,75
Zwarte Roline Value Subwoofer/Tulp mono audio verlengkabel - 10 meter

Zwarte Roline Value Subwoofer/Tulp mono audio verlengkabel - 10 meter

8,80
Roline Value 11.99.5822 kabeladapter/verloopstukje USB Type-C VGA D-Sub Zwart

Roline Value 11.99.5822 kabeladapter/verloopstukje USB Type-C VGA D-Sub Zwart

37,89
Zwarte Value stroomkabel, haaks IEC-Female 1,8m

Zwarte Value stroomkabel, haaks IEC-Female 1,8m

11,22
Groene Value Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/ST, OM3, turquoise 10 m Glasvezel kabel Turkoois

Groene Value Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/ST, OM3, turquoise 10 m Glasvezel kabel Turkoois

30,89
Value Gevlochten slang 2,5m Zwart

Value Gevlochten slang 2,5m Zwart

27,59