28 van 169
Alles wissen

Value Kabels

Zwarte DVI-D Dual Link verlengkabel - UL gecertificeerd - 5 meter

Zwarte DVI-D Dual Link verlengkabel - UL gecertificeerd - 5 meter

17,49
Zwarte Value HDMI Ultra HD Kabel met Ethernet, M/M 5,0m HDMI kabel

Zwarte Value HDMI Ultra HD Kabel met Ethernet, M/M 5,0m HDMI kabel

31,10
Zwarte Value Subwoofer/Tulp mono audio kabel - 2,5 meter

Zwarte Value Subwoofer/Tulp mono audio kabel - 2,5 meter

7,49
Zwarte Value 12.99.1140 USB A HDMI Zwart kabeladapter/verloopstukje

Zwarte Value 12.99.1140 USB A HDMI Zwart kabeladapter/verloopstukje

54,89
Zwarte 4-poorts USB autolader met Smart IC - 9,6A

Zwarte 4-poorts USB autolader met Smart IC - 9,6A

29,43
Value 12991111 30m USB A USB A Mannelijk Vrouwelijk Zwart USB-kabel

Value 12991111 30m USB A USB A Mannelijk Vrouwelijk Zwart USB-kabel

46,89
Roline Value 11.99.5638 1.5m DisplayPort Mini DisplayPort Zwart DisplayPort kabel

Roline Value 11.99.5638 1.5m DisplayPort Mini DisplayPort Zwart DisplayPort kabel

13,48
Value stroomkabel, recht IEC-Female, wit 1,8m

Value stroomkabel, recht IEC-Female, wit 1,8m

15,47
Value NX080400101 HDMI VGA Zwart kabeladapter/verloopstukje

Value NX080400101 HDMI VGA Zwart kabeladapter/verloopstukje

5,59
Witte Value ROLINE USB 2.0 Cable, Type A, 0.8 m

Witte Value ROLINE USB 2.0 Cable, Type A, 0.8 m

6,49
Value 11.99.5785 1m DisplayPort HDMI Zwart DisplayPort kabel

Value 11.99.5785 1m DisplayPort HDMI Zwart DisplayPort kabel

27,49
Zwarte Value USB 2.0 Kabel, USB A Female - Micro USB B Male, OTG 0,15 m USB-kabel

Zwarte Value USB 2.0 Kabel, USB A Female - Micro USB B Male, OTG 0,15 m USB-kabel

17,06
Zwarte Value 3,5mm Adapter (1x M/ 2x F)

Zwarte Value 3,5mm Adapter (1x M/ 2x F)

13,34
Value UTP Patchkabel, Cat. 6, rood 3,0m

Value UTP Patchkabel, Cat. 6, rood 3,0m

7,-
Value UTP Patchkabel, Cat. 6, rood 2,0m

Value UTP Patchkabel, Cat. 6, rood 2,0m

7,-
Value Int. HDD SATA 6.0 Gbit/s kabel met clicksluiting 1,0m

Value Int. HDD SATA 6.0 Gbit/s kabel met clicksluiting 1,0m

14,56
Paarse Value Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/SC, OM4, purple 10 m

Paarse Value Fibre Optic Jumper Cable, 50/125µm, LC/SC, OM4, purple 10 m

29,95
Witte Roline Value 11995704 HDMI kabel 1.5 m HDMI Type A (Standard) White

Witte Roline Value 11995704 HDMI kabel 1.5 m HDMI Type A (Standard) White

15,88
Zwarte Value HDMI Ultra HD Kabel met Ethernet, M/M 1,0m HDMI kabel

Zwarte Value HDMI Ultra HD Kabel met Ethernet, M/M 1,0m HDMI kabel

17,12
Value LC Simplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - ivoor - 10 meter

Value LC Simplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - ivoor - 10 meter

21,51
Value DVI-D Dual Link monitor kabel / zwart - 7,5 meter

Value DVI-D Dual Link monitor kabel / zwart - 7,5 meter

19,49
Kabeldirect Value Mini DisplayPort naar DisplayPort kabel - DP1.1 / zwart - 3 meter

Kabeldirect Value Mini DisplayPort naar DisplayPort kabel - DP1.1 / zwart - 3 meter

15,49
Zwarte Value monitorkabel DVI (18+1) / HDMI M/M 3,0m

Zwarte Value monitorkabel DVI (18+1) / HDMI M/M 3,0m

11,49
Kabeldirect Value Mini DisplayPort naar DisplayPort kabel - DP1.1 / zwart - 2 meter

Kabeldirect Value Mini DisplayPort naar DisplayPort kabel - DP1.1 / zwart - 2 meter

14,49
Value LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met flexibele connector - Multi Mode OM4 - paars - 0,50 meter

Value LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met flexibele connector - Multi Mode OM4 - paars - 0,50 meter

19,61
Zwarte Value DisplayPort - DisplayPort kabel LSZH - 7,5 meter

Zwarte Value DisplayPort - DisplayPort kabel LSZH - 7,5 meter

27,56
Value 11.99.5793 video kabel adapter 4,5 m Mini DisplayPort Zwart

Value 11.99.5793 video kabel adapter 4,5 m Mini DisplayPort Zwart

24,49
Witte Value USB 3.0 kabel, type A-B 0,8m

Witte Value USB 3.0 kabel, type A-B 0,8m

7,50