28 van 30
Netwerkkabels
Alles wissen

ASSMANN Electronic Netwerkkabels

Digitus Professional RJ45 Netwerk Aansluitkabel CAT 6 U/UTP 1 m Groen UL gecertificeerd

Digitus Professional RJ45 Netwerk Aansluitkabel CAT 6 U/UTP 1 m Groen UL gecertificeerd

10,81 6,95
Groene ASSMANN Electronic Digitus DK-1617-050/G 5m Cat6 U/UTP (UTP) Groen netwerkkabel

Groene ASSMANN Electronic Digitus DK-1617-050/G 5m Cat6 U/UTP (UTP) Groen netwerkkabel

7,99 7,49
Rode Digitus Professional RJ45 Netwerk Aansluitkabel CAT 6 U/UTP 2 m Rood Halogeenvrij, Vervlochten paren

Rode Digitus Professional RJ45 Netwerk Aansluitkabel CAT 6 U/UTP 2 m Rood Halogeenvrij, Vervlochten paren

3,99
Digitus Professional RJ45 Netwerk Aansluitkabel CAT 5e SF/UTP 10 m Grijs Vervlochten paren

Digitus Professional RJ45 Netwerk Aansluitkabel CAT 5e SF/UTP 10 m Grijs Vervlochten paren

10,95 4,26
Digitus Professional Glasvezel Aansluitkabel [1x SC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125µ 1 m

Digitus Professional Glasvezel Aansluitkabel [1x SC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125µ 1 m

19,33 7,05
Digitus Professional Glasvezel Aansluitkabel [1x SC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125µ 10 m

Digitus Professional Glasvezel Aansluitkabel [1x SC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125µ 10 m

43,48 9,17
Digitus Professional RJ45 Netwerk Aansluitkabel CAT 6 S/FTP 7 m Grijs Halogeenvrij, Vervlochten paren, Snagless, Vlambestendig

Digitus Professional RJ45 Netwerk Aansluitkabel CAT 6 S/FTP 7 m Grijs Halogeenvrij, Vervlochten paren, Snagless, Vlambestendig

11,95 5,87
Digitus Professional RJ45 Netwerk Aansluitkabel CAT 6 S/FTP 7 m Zwart Halogeenvrij, Vervlochten paren, Snagless, Vlambestendig

Digitus Professional RJ45 Netwerk Aansluitkabel CAT 6 S/FTP 7 m Zwart Halogeenvrij, Vervlochten paren, Snagless, Vlambestendig

10,49 9,99
Digitus Professional Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x Open einde] 50/125µ 2 m

Digitus Professional Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x Open einde] 50/125µ 2 m

22,13 20,95
Grijze ASSMANN Electronic DN-96004-1 SC SC Grijs kabeladapter/verloopstukje

Grijze ASSMANN Electronic DN-96004-1 SC SC Grijs kabeladapter/verloopstukje

4,95 1,21
ASSMANN Electronic CAT 6 F-UTP 100m 100m Cat6 F/UTP (FTP) Multi kleuren

ASSMANN Electronic CAT 6 F-UTP 100m 100m Cat6 F/UTP (FTP) Multi kleuren

102,95 67,17
Digitus Professional Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125µ 10 m

Digitus Professional Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125µ 10 m

17,95 16,89
Digitus Professional RJ45 Netwerk Aansluitkabel CAT 5e U/UTP 2 m Grijs Vervlochten paren

Digitus Professional RJ45 Netwerk Aansluitkabel CAT 5e U/UTP 2 m Grijs Vervlochten paren

4,95 0,96
ASSMANN Electronic CAT 6 U-UTP patchkabel, Cu, LSZH AWG 26/7, 5m, Blauw (DK-1617-050/B)

ASSMANN Electronic CAT 6 U-UTP patchkabel, Cu, LSZH AWG 26/7, 5m, Blauw (DK-1617-050/B)

30,28 8,95
ASSMANN Electronic CAT6, U/UTP, Twisted Pair Patch Cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, 20m, Grey (DK-1617-200)

ASSMANN Electronic CAT6, U/UTP, Twisted Pair Patch Cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, 20m, Grey (DK-1617-200)

23,95 10,93
ASSMANN Electronic CAT 7 S-FTP PiMF, 100 m, ring, AWG 23/1, 1200 MHz, LSZH-3, duplex, ora (DK-1743-VH-D-1)

ASSMANN Electronic CAT 7 S-FTP PiMF, 100 m, ring, AWG 23/1, 1200 MHz, LSZH-3, duplex, ora (DK-1743-VH-D-1)

166,99
ASSMANN Electronic CAT 6 U-UTP patchkabel, Cu, LSZH AWG 26/7, 2m, Geel (DK-1617-020/Y)

ASSMANN Electronic CAT 6 U-UTP patchkabel, Cu, LSZH AWG 26/7, 2m, Geel (DK-1617-020/Y)

4,49
ASSMANN Electronic CAT6, U/UTP, Twisted Pair Patch Cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, 1.0m, White (DK-1617-010/WH)

ASSMANN Electronic CAT6, U/UTP, Twisted Pair Patch Cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, 1.0m, White (DK-1617-010/WH)

1,62 1,20
Groene ASSMANN Electronic CAT6, U/UTP, Twisted Pair Patch Cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, 2.0m, groen (DK-1617-020/G)

Groene ASSMANN Electronic CAT6, U/UTP, Twisted Pair Patch Cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, 2.0m, groen (DK-1617-020/G)

4,49
ASSMANN Electronic CAT 6 U-UTP patchkabel, Cu, LSZH AWG 26/7, 3m, Groen (DK-1617-030/G)

ASSMANN Electronic CAT 6 U-UTP patchkabel, Cu, LSZH AWG 26/7, 3m, Groen (DK-1617-030/G)

20,01 6,95
ASSMANN Electronic CAT6, U/UTP, Twisted Pair Patch Cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, 0.5m, Grey (DK-1617-005/G)

ASSMANN Electronic CAT6, U/UTP, Twisted Pair Patch Cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, 0.5m, Grey (DK-1617-005/G)

3,49
ASSMANN Electronic CAT 6 U-UTP patchkabel, Cu, LSZH AWG 26/7, 10m, Geel (DK-1617-100/Y)

ASSMANN Electronic CAT 6 U-UTP patchkabel, Cu, LSZH AWG 26/7, 10m, Geel (DK-1617-100/Y)

16,74 5,60
ASSMANN Electronic CAT6, U/UTP, Twisted Pair Patch Cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, 3.0m, Blue (DK-1617-030/B)

ASSMANN Electronic CAT6, U/UTP, Twisted Pair Patch Cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, 3.0m, Blue (DK-1617-030/B)

20,01 6,95
Rode ASSMANN Electronic CAT 6 U-UTP patchkabel, Cu, LSZH AWG 26/7, 10m, Rood (DK-1617-100/R)

Rode ASSMANN Electronic CAT 6 U-UTP patchkabel, Cu, LSZH AWG 26/7, 10m, Rood (DK-1617-100/R)

16,74 5,60
Groene ASSMANN Electronic CAT6, U/UTP, Twisted Pair Patch Cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, 10m, groen (DK-1617-100/G)

Groene ASSMANN Electronic CAT6, U/UTP, Twisted Pair Patch Cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, 10m, groen (DK-1617-100/G)

9,99
Zwarte ASSMANN Electronic DK-1617-100/BL 10m Cat6 U/UTP (UTP) Zwart netwerkkabel

Zwarte ASSMANN Electronic DK-1617-100/BL 10m Cat6 U/UTP (UTP) Zwart netwerkkabel

14,25 6,04
Rode Digitus ASSMANN Electronic DK-1617-005/R 0.5m Cat6 U/UTP (UTP) Rood netwerkkabel

Rode Digitus ASSMANN Electronic DK-1617-005/R 0.5m Cat6 U/UTP (UTP) Rood netwerkkabel

4,75
ASSMANN Electronic CAT 6 U-UTP patchkabel, Cu, LSZH AWG 26/7, 3m, Geel (DK-1617-030/Y)

ASSMANN Electronic CAT 6 U-UTP patchkabel, Cu, LSZH AWG 26/7, 3m, Geel (DK-1617-030/Y)

5,49